Polfinans

Pon. – Pt. 09:00-17:00

biuro rachunkowe warszawa

O nas

Jesteśmy stabilnym i rzetelnym partnerem w biznesie, który nieprzerwanie od 1991 roku wspiera krajowych i zagranicznych przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe oraz kompleksową obsługę księgowo-kadrową podmiotów o zróżnicowanych profilach działalności.

Od początku istnienia POLFINANS relacje z klientami opieramy o wartości dla nas najistotniejsze -zrozumienie, zaufanie i szacunek. To owocuje wieloletnią harmonijną współpracą oraz ciągłym rozwojem przedsiębiorstw Naszych Klientów, co bardzo nas cieszy i napawa dumą.

Dlaczego Polfinans?

W czasie częstych zmian przepisów podatkowych, przedsiębiorcom nie jest łatwo na bieżąco pamiętać o wszystkich zmianach. Przedsiębiorca powinien skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Dlatego warto mieć prawdziwego PARTNERA, który nie tylko podpowie i doradzi, ale również ostrzeże przed ewentualnymi zagrożeniami.

POLFINANS jest takim właśnie PARTNEREM. Zależy nam na powodzeniu Naszych Klientów, dlatego radzimy, podpowiadamy i ostrzegamy przedsiębiorców tak, aby mogli realizować swoje przedsięwzięcia bez obaw.

Co nas wyróżnia?